Privatumo Politika

Privatumo politikoje aprašoma, kaip SIA „Otaņķu Dzirnavnieks“ naudoja  ir saugo Jūsų informaciją, kurią pateikiate siųsdami laiškus interneto tinklalapyje. SIA „Otaņķu Dzirnavnieks“ paprašytą pateikti bet kurią informaciją naudoja, tvarko ir saugo laikydamasi šios politikos. Tapdamas registruotu vartotoju sutinkate su duomenų, kuriuos pateikiate registruodamasis ir naudodamasis Paslauga, tvarkymu.

Asmens duomenys

Galime apibendrinti, saugoti ir naudoti nurodomus asmens duomenis:

SIA „Otaņķu Dzirnavnieks“ Jūsų asmens duomenis gali panaudoti, kad:

Informacijos perdavimas tretiesiems asmenims

SIA „Otaņķu Dzirnavnieks“ gali atskleisti informaciją apie Jus bet  kuriam SIA „Otaņķu Dzirnavnieks“ darbuotojui tik šioje privatumo politikoje nustatyta apimtimi.  Be to, apie Jus galime atskleisti informaciją:

Kad galėtume išanalizuoti tinklalapio www.gudrusperliukai.lt lankomumą, naudojamės „ Google Analytics“ programa. Remdamasi mūsų serveriuose saugomais slapukais, „Google Analytics“ apibendrina statistinius ir kitus duomenis, susijusius su tinklalapiu www.gudrusperliukai.lt. Su tinklalapiu www.gudrusperliukai.lt susijusią apibendrintą informaciją saugo įmonė „Google“. „Google“ privatumo politiką galima rasti čia.

Slapukai

Interneto tinklalapyje www.gudrusperliukai.lt naudojami slapukai. Šie slapukai mums teikia informaciją, ar anksčiau lankėtės mūsų tinklalapyje, ar esate naujas lankytojas ir ką peržiūrėjote mūsų tinklalapyje. Mūsų naudojami slapukai nekaupia apie Jus jokios asmeninės informacijos ir nesiūlo mums galimybės su Jumis susisiekti, slapukai iš Jūsų kompiuterio nesiunčia jokios informacijos.

Asmens duomenų apsauga

Visi kliento asmeniniai duomenys, pateikti lankantis parduotuvėje ir sumokant apie prekes, laikomi konfidencialia informacija, išskyrus atvejus, kai kurjeriams, kad galėtų pristatyti prekę, būtina pranešti kliento vardą, pavardę ir telefono numerį, taip pat kitais įstatymų nustatytais atvejais.

Kita

Ši privatumo politika gali būti pakeista be išankstinio įspėjimo. Naujausia privatumo politikos versija, paskelbta tinklalapyje www.gudrusperliukai.lt, pakeičia visas ankstesnes privatumo politikos versijas. Kilus klausimų ar neaiškumų dėl www.gudrusperliukai.lt privatumo politikos, prašom parašyti e. pašto adresu info@gudrusperliukai.lt.